GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Koppar 7663686

nr 766 3686

Koppar

4 st, 1800-talets första hälft, bland annat Furstenburg

Kondition: obetydligt nagg

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 2 juli 2012
kl 17:42:16

30/6 11:32:20 1      Vinnande bud
2/7 16:42:20 2      1.500 kr