GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Koppar 7663686
nr 766 3686
Koppar
4 st, 1800-talets första hälft, bland annat Furstenburg
Kondition: obetydligt nagg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 2 juli 2012
kl 17:42:16
30/6 11:32:20
2/7 16:42:20
1.500 kr